توضیح کوتاه در مورد آزمایش

چکاپ پزشکی دوره‌ای سالمندان

خوشبختانه میزان جمعیت سالمندان در بسیاری از کشورها افزایش یافته است. علت اصلی این موضوع ارتقاء سطح بهداشت و مراقبت‌های پزشکیست.

علی‌رغم آنکه در دوره‌ی سالمندی، سیستم ایمنی به مراتب ضعیف‌تر می‌شود، آزمایش‌ها و راه‌های تشخیص زیادی وجود دارد که به موقع و در همان مراحل اولیه، بیماری را تشخیص داده و با درمان مناسب مانع از پیشروی بیماری در بدن سالمند می‌شود.

تجربه نشان‌ داده است، سالمندانی که به توصیه‌های پزشک خود گوش می‌دهند؛ سلامت جسمی و روحی خود را نیز حفظ می‌کنند. اگرچه این موضوع به دوران سالمندی یعنی تقریباً به سنین بعد از ۶۵ سالگی اختصاص دارد؛ ولی بعضی از آزمایش‌ها، خصوصاً هنگامی‌که پیشینه‌ی خانوادگی دارند، بایستی به صورت دوره‌ای پیش از این دوران انجام شوند تا حتی اگر همچنان تمایل به کارکردن نیز دارید، هرگز دچار ناتوانی و ضعف در انجام امور شخصی و شغلی خود نبوده و سلامت فیزیکی و جسمی خود را حفظ نمایید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم، به عنوان یکی از سالمندان با ارزش جامعه‌ی ما، هرگز در انتظار از کار افتادگی و رسیدن بیماری‌ها نباشید و با نگاهی امروزی، با پکیج چکاپ ویژه‌ی سالمندان (مطابق با تعرفه‌ی وزارت بهداشت) از سلامتی تیروئید، میزان قند، چربی و سنجش وضعیت استخوان‌های خود آگاهی یافته، تا حتی‌الامکان از بروز بیماری‌ها جلوگیری نمایید.

چکاپ پزشکی دوره‌ای خانم‌ها

حتماً کاهش هزینه‌های پزشکی برای هر یک از ما اهمیّت دارد. در واقع بروز هر بیماری، حتّی اگر فاقد سابقه‌ی فامیلی هم باشد؛ پیش از ابتلاء، دارای علائم و هشدارهایی خواهد بود که بعضاً با چکاپ‌های دوره‌ای و تشخیص سریع و به موقع، تداوم سلامتی را به همراه خواهد داشت.

آزمایشات چکاپ‌ (check up) می‌تواند، راه‌حل مناسبی در پیشگیری از بروز بیماری‌های جدی و خطرناک باشد و نگرانی‌های بی‌دلیل از ترس ابتلاء به امراض را با آگاهی از وضعیت سلامتی افراد از بین ببرد.

از نگاه دیگر، در این مواقع در صورت احتمال بروز یک بیماری‌، جلوگیری به‌موقع از آن، مسیر تندرستی شما را حفظ خواهد کرد.

پس به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر یک خانم هستید، با پکیج چکاپ خانم‌ها (مطابق با تعرفه‌ی وزارت بهداشت) از سلامت کلیه و کبد، پستان‌ها، کم‌خونی و هورمون‌های جنسی خود اطمینان حاصل فرمایید و همواره پیشگیری را برای داشتن زندگی سالم و بلندمدت، مدّنظر قرار دهید.

چکاپ پزشکی دوره‌ای آقایان

آمارهای بسیاری نشان می‌دهند که چکاپ پزشکی آقایان برای بسیاری از مردان سخت و یا غیرضروری به نظر می‌رسد و علل مختلفی نظیر کمبود وقت و مشغول‌بودن ، ترس از رفت و آمد به مطب پزشکان و از همه مهمتر هزینه‌ها به تعویق بیشتر موضوع منجر می‌گردند. اکثر مردان نشانه‌های غیرمعمول پزشکی در بدن خود را نادیده می‌گیرند، غافل از این موضوع که با یک آزمایش چکاپ پزشکی ساده، امکان جلوگیری از انبوهی از بیماری‌ها قابل انجام است.

اگر به تازگی زود خسته می‌شوید، قوای جنسی کمتری دارید، احتیاج به خواب زیادی دارید و یا دچار پرنوشی آب شده‌اید، دل‌دردهای طولانی دارید و … با این پکیج آزمایشات، قادر به پیشگیری از دیابت، فشار خون بالا، چاقی مفرط و استرس مزمن و نتیجتاً جلوگیری از بیماریهای قلبی و سرطان‌ها خواهید بود که در سال‌های اخیر، عوامل اصلی مرگ و میر در بین آقایان است.

پس به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر یکی از آقایانی هستید که به سلامتی خود اهمیت می‌دهید، منتظر رسیدن بیماری‌ها نباشید و با نگاهی هوشمندانه، با پکیج چکاپ ویژه‌ی آقایان (مطابق با تعرفه‌ی وزارت بهداشت) از سلامتی تیروئید، میزان قند، چربی و سنجش وضعیت استخوان‌های خود آگاهی یابید و با پیشگیری از بیماری‌های ویژه‌ی آقایان، نظیر سرطان شایع پروستات، آرامش را به خود هدیه نمایید.

فهرست